Рекомендовані
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Металеві сходи на горище  Fakro LMK
4,445 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Лідери продажу
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Oman Termo
2,350 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK
3,010 грн
stars rating
Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini
2,850 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating

Плюси дерев’яних мансардних сходів

Опубліковано о Березень 20, 2018 .

Модернізований ринок будівельної індустрії пропонує споживачам чималий вибір сходової продукції удосконаленого формату. З її допомогою у кожного мешканця чи гостя приватного житлового помешкання з’являється чудова можливість швидко, просто, легко та безпечно піднятися або опуститися з мансардного простору.

Ексклюзивні сходи на горище, купити які рекомендуємо на нашому сайті з обов’язковим акцентом на доступній вартості та полегшених умовах замовлення через мережу інтернет, характеризуються суттєвими перевагами. Зокрема, у статті більш детально опишемо позитивні експлуатаційні моменти, якими наділені сходові механізми на базі деревини.

Перш за все, звернемо увагу на той факт, що більшість модернізованих мансардних драбин від популярних європейських будівельних компаній виготовляються з урахуванням соснового або букового матеріалу. Перед тим, як застосовувати деревний матеріал у подальше виготовлення мобільної та осучасненої драбини, його ретельно перевіряють на відповідні якісні експлуатаційні запити. Таким чином, з допомогою інноваційних технологій та методик у подальше формування кінцевого продукту обирають лише ті елементи, які успішно пройшли спеціалізований контрольний тест.

Позитивним являється той факт, що надсучасні дерев’яні сходи для оптимального й полегшеного виходу до мансардної кімнати чи складського горищного приміщення створюються на основі ефективного, перевіреного часом і досвідом столярного технологічного методу, що має своєрідну назву «хвіст ластівки». Таке конструювання дозволяє отримати в кінцевому результаті висококласний, міцний і стабільний сходовий механізм на дерев’яній основі, що вирізнятиметься надійністю, ефективністю, стійкістю та довготривалим функціонуванням впродовж довгих років користування.

Серед переваг експлуатації новочасних сходових засобів від престижних будівельних брендів на кшталт Факро, Оман чи Буквуд варто наголосити на варіативності параметрів товару. Скажімо, розмір горищних сходів може бути різним, залежно від висоти приміщення, периметру стельового отвору. На щастя, сучасний ринок будівельної сфери пропонує забудовникам надзвичайно широкий асортимент сходових механізмів удосконаленого формату, які в обов’язковому порядку передбачають чималий діапазон розмірів продукту.

Тому кожен охочий клієнт матиме унікальну можливість підібрати такі мансардні сходи, які найбільш вдало вписуватимуться у кімнату під дахом для здійснення безпечного, спрощеного, комфортабельного підйому до виняткової кімнати на мансарді.

Принагідно зазначимо, що з діапазоном розмірів драбин тієї чи іншої моделі можна детально ознайомитися на нашому сайті модернізованої сходової продукції. Враховуючи висоту кімнатного простору, є нагода також додатково замовляти одну-дві секції сходинок. Цей технічний момент більше стосується металевих сходів на горище.

Повертаючись до новітніх сходових засобів на базі відмінної деревини, акцентуємо увагу на рівнях безпечного функціонування продукту. З цією метою кожна драбина горищна оман, факро чи, приміром, буквуд оздоблюється спеціальними накладками проти ковзання. Дуже зручний прийом, який гарантує стовідсоткову безпечність і стабільність стопи в процесі безпосереднього підйому на мансарду.

Спеціальними гумовими наконечниками оформлені також кінці загального сходового пристрою. Це дозволяє забезпечувати стійкість всієї конструкції в момент, коли користувач піднімається чи опускається сходами. Поза тим, гумові насадки сприяють збереженню підлоги в початковому презентабельному і цілісному стані, попереджаючи небажане дряпання основи під ногами.  

Продукти:
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWS
2,555 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Oman Termo
2,350 грн
stars rating
0 грн