Рекомендовані
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Металеві сходи на горище  Fakro LMK
4,445 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Лідери продажу
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Oman Termo
2,350 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK
3,010 грн
stars rating
Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini
2,850 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating

Продуктивне планування мансардного приміщення

Опубліковано о Серпень 20, 2018 .

Чи не найважливішими критеріями грамотного, ергономічного, ефективного й водночас ефектного оформлення приватного житлового помешкання вважаються безпека, надійність, комфортабельність. Якщо у власному будинку присутній верхній поверх мансардного типу з передбаченим горищним кімнатним простором, вищезгадані критерії відіграють особливо важливе значення.

Відтак, у подібних ремонтно-будівельних сценаріях для кожного зацікавленого забудовника настає актуальний момент на кшталт максимально правильного, вигідного, зручного втілення кімнати на мансарді, яка виявилася б у кінцевому результаті не лише придатною для постійного проживання, але й доволі затишною, комфортабельною, унікальною.

У даному контексті ретельну увагу слід приділити вдалому оснащенню виходу до житлового приміщення під скошеною покрівлею. Таким чином, в умовах прогресивної сучасності заохочені споживачі все регулярніше надають перевагу удосконаленим сходовим виробам, які виробляють та постачають найкращі європейські бренди на новітній ринок будівельної продукції.

Власне, мається на увазі модернізована металева, комбінована або дерев’яна горищна драбина нового покоління, якій властива відносно легка вага, а також не менш актуальні й необхідні критерії ефективного, довготривалого і стабільного функціонування типу мобільності, рухливості, компактності. Оптимальне поєднання ретельно відібраного сировинного комплексу, строгого дотримання всіх європейських норм, правил, стандартів у галузі сучасного будівництва, демократичної вартості дозволяє створювати та постачати на ринки сходові засоби по-справжньому ефективного, новітнього та вигідного зразка.

Поза тим, особливою якістю, надійністю вирізняється удосконалена фурнітура для горищної драбини, купити яку з обов’язковим акцентом на вигідній ціні пропонуємо у каталозі нашого онлайн магазину надсучасних мансардних сходів. Серед аксесуарів найбільш затребуваними на сьогодні вважаються додаткові секції сходинок, зокрема для оригінальних товарів ножичного або розсувного формату, з допомогою яких з’явиться чудова нагода подовжити загальну сходову конструкцію на 20 чи 25 сантиметрів (залежно від обраної моделі товару).

Крім того, серед фурнітури можна також додатково замовляти декоративні планки (сприяють гармонійному та охайному оформленню люкової кришки, попереджаючи будь-які недоліки під час монтажу сходів, приміром, замазаних ділянок на стелі тощо), наконечники на стійкій гумовій базі (функціонують з метою стовідсоткового захисту паркету, плитки чи лінолеуму від небажаних наслідків щоденного користування драбиною, скажімо, подряпин, а також надійно захищають споживача від ймовірного хитання сходової конструкції під час фактичного підйому або спуску з мансардного приміщення).

Серед високоякісних аксесуарів популярністю також користуються ексклюзивні поручні на металевій основі, виконані традиційно у червоних кольорах. Хоча модернізовані мансардні сходи виготовлені з обов’язковим урахуванням всіх рівнів безпечної експлуатації, допоміжний захист у вигляді одного чи навіть двох поручнів сприятиме гарантії безпеки. Звернемо увагу, що цей момент стає особливо актуальним, коли у власному заміському помешканні проживають літні люди і маленькі діти, котрі також планують регулярно користуватися удосконаленою горищною драбиною.

Серед величезного асортименту модерних мансардних сходів на будь-який смак та гаманець доволі затребуваною є горищна драбина fakro ltk thermo унікального формату. Дана модель передбачає присутність у своєму складі спеціалізованої термоізоляційної люкової кришки, надійно оснащеної утеплювальним прошарком товщиною 66 міліметрів.

Зазначена сходова конструкція від престижного польського будівельного бренду Факро відмінно виручає, зокрема у випадках, якщо приватне житлове помешкання розміщене у географічній зоні з не дуже стабільними умовами клімату. Крім того, такі мансардні драбини чудово експлуатуються протягом тривалого періоду у заміських будинках, де можуть бути присутніми температурні перепади між обжитими й необжитими ділянками (наприклад, між горищним складом і рештою території).

Продукти:
Металеві сходи на горище  Fakro LMK
4,445 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Букові сходи на горище Bukwood Eco mini
2,650 грн
stars rating