Рекомендовані
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Металеві сходи на горище  Fakro LMK
4,445 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Лідери продажу
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Oman Termo
2,350 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK
3,010 грн
stars rating
Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini
2,850 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating

Комбінація простоти, естетики, відбірної якості

Опубліковано о Вересень 01, 2018 .

У рамках сучасного приватного житлового будівництва чималої популярності набуває тенденція перероблення колишнього горищного приміщення на виняткові й затишні мансардні куточки в ролі, наприклад, спальні, гостьової, дитячої. Вигідно й досить-таки практично також реорганізувати специфічний простір під дахом у гардеробні, домашні бібліотеки, робочі кабінети і навіть невеликі комфортабельні кінотеатри, тренажерні, кімнати для медитації тощо.

У кожному подібному ремонтно-будівельному сценарії в обов’язковому порядку знадобляться роботи по переоформленні горища, які, в першу чергу, потребуватимуть вирішення наступних задач.

По-перше, дуже важливо втілити якісну й ефективну теплоізоляцію верхньої ділянки приватного житла з винятковим скошеним покрівельним форматом. Традиційно для грамотного й довговічного теплового оснащення мансардного простору використовують мінеральні утеплювачі нового покоління, яким притаманні чудові теплоізоляційні характеристики, хороша витривалість до фізико-механічних, хімічних факторів, перевірені можливості звукоізоляції, що дуже важливо, зокрема у випадках, коли заміська оселя розташована близько до надто шумних автотрас, залізничних шляхів тощо.

По-друге, слід організувати правильний світловий доступ до верхнього сегменту мансардного типу, який планується в ролі кімнати для постійного проживання. У подібних ситуаціях відмінно виручають модернізовані мансардні вікна, які характеризуються покращеними експлуатаційними параметрами, якісною сировиною, зручним, безпроблемним та комфортним користуванням. Крім того, надсучасні дахові вікна вирізняються чималим асортиментом в контексті дизайну. Тому кожен заохочений реципієнт, враховуючи навіть дуже особливі смакові уподобання, матиме чудову можливість вибрати саме той модельний ряд вікон, який оптимально буде вписуватися в інтер’єр тієї чи іншої мансарди.

По-третє, в рамках сучасного мансардного облаштування чи не найбільш актуальним питанням стає забезпечення зручного, комфортного та безпечного підйому до кімнати під дахом. Відтак купити сходи на горище нового покоління пропонуємо на нашому сайті. Ми рекомендуємо удосконалену сходову продукцію від перевірених європейських будівельних компаній, чия популярність та відповідний рівень якості завоювали прихильність та довіру десятків тисяч споживачів в Європі та поза її межами.

Для ефективного та вигідного оформлення виходу на мансарду може знадобитися ексклюзивна драбина oman polar. Дана новітня модель сходів від престижного польського бренду характеризується покращеними функціональними можливостями. Зокрема, мова йде про наявність утепленої люкової кришки завтовшки аж 8,6 сантиметрів. Таку сходову конструкцію дуже вигідно й оптимально встановлювати у приватних оселях, де присутні ймовірні температурні перепади між обжитим і необжитим простором. Утеплена кришка люка збалансує температурну різницю між поверхами, забезпечуючи таким чином необхідний рівень комфорту, затишку, здорового мікроклімату.

Крім того, дуже популярними на сьогодні вважаються надсучасні польські факро горищні сходи. Розміри сходової продукції цієї модифікації можуть бути різними. Це дуже зручно у тому сенсі, що кожен зацікавлений покупець зможе без зайвого клопоту вибрати й встановити такий різновид доступу до комфортабельної мансарди, який найкраще буде влаштовувати мешканців дому як за параметрами, так і за зовнішнім виглядом.  

Продукти:
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWS
2,555 грн
stars rating
Металеві сходи на горище  Fakro LMK
4,445 грн
stars rating
Алюмінієві сходи на горище  Oman Alu profi
5,200 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Oman Polar
5,350 грн
stars rating