Облаштовуємо горищні приміщення

Опубліковано о Листопад 18, 2018 .
Якщо ж у вашому приватному будинку є горище, то було б дивно не використати ці квадратні метри на користь сім'ї. Вітальня, спальня, кімната для гостей, гардеробна, кабінет або навіть додаткова ванна кімната - можливості по облаштуванню мансарди обмежуються лише вашим бажанням, потребами і розміром бюджету на реконструкцію.
Облаштування спальні в мансардному приміщенні, стеля якого утворена двосхилим дахом - найкращий з варіантів. Адже в спальному просторі ви будете більшу частину часу проводити в горизонтальному положенні, коли висота стель і їх скіс має не таке вирішальне значення. На багатьох горищах мало місця, щоб розмістити повноцінну вітальню або кімнату для дітей. А ось спальня господарів або кімната для гостей здатна стати комфортним додатковим простором вашого житла. Ліжка, поставлені в зонах з найбільшим скосом стелі, заощадять корисний простір для проходу, по якому можна буде йти на повний зріст без будь-якого дискомфорту.
На сьогоднішній день можна мати двохрівневе житло не тільки в приватному секторі. Багато будівельних компаній, враховуючи побажання клієнтів, будують двохрівневі квартири. Будівництвом житла та комерційної нерухомості займаються багато компаній. Одна із самих надійних та перевірених, будівельна компанія Интергал-Буд , за час роботи на ринку нерухомості зарекомендувала себе як  професіонал, що будує для людей, як для себе.
Скромна за розмірами кімната оригінальної форми може стати затишним місцем для ночівлі. А все що до сих пір зберігалося на горищі в довільному порядку, можна скласти в системи зберігання.
Крім спального місця в мансардному приміщенні можна облаштувати гардеробну зону і робоче місце. Дуже часто горищне  має зовсім скромні розміри, та ще й форма  невідомої геометричній варіації. Але навіть таке складне приміщення можна обладнати ефективно, яскраво, сучасно.