Відмінні сходи польського виробника

Опубліковано о Листопад 18, 2018 .

Починаючи будувати будинок ми перш за все купуємо будівельні матеріали по мірі їх необхідності. Спочатку цемент, пісок, гравій, цеглу і т.д. Вже побудувавши дім ми думаємо над тим, як нам безпечно добратися до горища, а вже із порад будівельних спеціалістів ми знаємо , що  є відома польська приватна фірма Факро, що займається виробництвом надійних та комфортних сходів на горище. Коли нам максимально потрібно збільшити житлові площі, горищні сходи Факро –це саме той варіант, вони складаються і ховаються в стелі, що дозволяє після їх використання звільнити простір, який вони займали.

Конструкторами виробництва розроблена термоізоляційна кришка люка, яка при закриванні стає практично непомітною для стороннього ока, а при її виготовленні використовують тільки високоякісну деревину всередині утеплену пінопластом. Кришка люка непомітно ховається в стелі і надійно захищає приміщення від втрат тепла в холодну пору року та є звукоізолюючою, щоб не було чути шуму дощу, граду та інших сторонніх звуків із зовні.

Якщо при придбанні квартири ви шукаєте тихий, зелений район з розвинутою інфраструктурою то ЖК "Традиція" саме ваш варіант. Власний дитячий садок, школа, впорядковані сквери, дитячі і спортивні майданчики,торгівельні центри, зони відпочинку для дорослих – усе це пропонує вам будівельна компанія "Інтергал-Буд" на сайті http://tradicia.kiev.ua/ .

Сходи Факро  дуже зручні в користуванні, хоч і виглядають масивними, легко монтуються і займають зовсім мало місця. При виробництві горищних сходів на підприємствах компанії використовують високоякісні сертифіковані матеріали, що забезпечує їх надійність та безпечність в експлуатації.

Мансардні конструкції від Факро  характеризуються високою міцністю і тривалим експлуатаційним терміном. Не менш важливим аргументом при виборі горищних сходів є те, що для збільшення комфорту користування та прискорення монтажу виробники FAKRO пропонують додаткові аксесуари: декоративну планку - для естетичного оформлення отвору в стелі, наконечники на останньому сегменті драбини, огорожу, для  безпечності отвору сходів на мансарді.