Види мансардних сходів

Опубліковано о Грудень 25, 2018 .

Під час купівлі сходів на горище нам потрібно визначитися, які саме сходи нам потрібні. На будівельному ринку є широкий асортимент вибору сходів.  Для того щоб зорієнтуватися, варто пам’ятати, що сходи бувають декількох видів. Вони відрізняються деякими аспектами, а саме: з якого матеріалу вони виготовлені. На сучасному ринку можна зустріти дві основні категорії. Це дерев’яні  та металеві горищні конструкції. Також зустрічаються комбіновані варіанти, але їхня частка не така вже й велика. Горищні сходи ще розрізняють за способом розкладання. Найбільш популярними варіантами є розкладні та розсувні сходи. Не менш важливим при виборі сходів на горище їх розмір. Важливо враховувати не тільки  відстань від підлоги до стелі, а й про діаметр вихідного отвору у стелі.

Виробники сучасних сходових конструкцій передбачили збереження тепла в  горищних та мансардних приміщеннях за рахунок утеплених люків.Конструкторами виробництва мансардних конструкцій розроблена термоізоляційна кришка люка, яка при закриванні стає практично непомітною для стороннього ока, а при її виготовленні використовують тільки високоякісну деревину  всередині утеплену пінопластом. Кришка люка непомітно ховається в стелі та є звукоізолюючою, щоб не було чути сторонніх звуків із зовні.

Високою міцністю і тривалим експлуатаційним терміном характеризуються телескопічні варіанти складних сходів. Відповідна конструкція механізму відтягування кришки сходів спрощує їхнє використання. Система монтажу мансардної конструкції доволі проста і не вимагає відповідних знань і підготовчої роботи.

При купівлі  мансардних сходів необхідно врахувати  частоту експлуатації сходової конструкції. У випадках частого, динамічного використання, професіонали рекомендують встановлювати розкладні або відкидні  горищні сходи якщо ж експлуатація зводиться до мінімуму, то цілком підійдуть надійні і функціональні ножичні горищні сходи.

Виробники сходових конструкцій  передбачили всі потреби замовників і пропонують додаткові аксесуари: декоративну планку для естетичного оформлення отвору в стелі, наконечники на останньому сегменті драбини, огорожу, яка робить безпечним отвір конструкції.