Надійні сходи європейського виробника

Опубліковано о Лютий 27, 2019 .

Побудувавши будинок ми думаємо над тим, як нам безпечно добратися до горища. Адже наша безпека понад усе. Із порад будівельних спеціалістів ми знаємо, що є відома польська приватна фірма Факро, що займається виробництвом надійних та комфортних сходів на горище. Коли нам необхідно максимально збільшити житлові площі, горищні сходи Факро –це саме той варіант. Мансардні констрцкції від Факро складаються і ховаються в стелі, що дозволяє після їх використання звільнити простір, який вони займали.  Їх зовсім легко монтувати і займають зовсім мало місця. Система монтажу сходової конструкції доволі проста і не вимагає відповідних знань і певної підготовчої роботи.

Конструкторами виробництва розроблена термоізоляційна кришка люка, яка при закриванні стає практично непомітною для стороннього ока, а при її виготовленні використовують тільки високоякісну деревину всередині утеплену пінопластом. Мансардні конструкції  Факро  характеризуються високою міцністю і тривалим експлуатаційним терміном. Кришка люка сходів Факро непомітно ховається в стелі і надійно захищає приміщення від втрат тепла в холодну пору року та є звукоізолюючою, щоб не було чути шуму дощу, граду та інших сторонніх звуків із зовні.

При будівництві чи реконструкції будинку чи квартири перш за все нам необхідні кошти. Отримати кредит від манівео можна без черг і паперевої тяганини.

При виробництві горищних сходів Факро на підприємствах компанії використовують високоякісні сертифіковані матеріали, що забезпечує їх надійність та безпечність в експлуатації. Горищні сходи відомого європейського бренду  дуже зручні в користуванні, хоч і виглядають масивними.

Не менш важливим аргументом при виборі горищних сходів є те, що для збільшення комфорту користування та прискорення монтажу виробники FAKRO пропонують додаткові аксесуари, а саме: декоративну планку - для естетичного оформлення отвору в стелі, наконечники на останньому сегменті драбини, огорожу, для  безпечності отвору сходів на мансарді. Надійний механізм, яким оснащені сходи Факро розрахований на навантаження  200 кг.