Рекомендовані
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Металеві сходи на горище  Fakro LMK
4,445 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Лідери продажу
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Oman Termo
2,350 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK
3,010 грн
stars rating
Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini
2,850 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating

Сходи на горище своїми руками. Чому не варто?

Опубліковано о Червень 30, 2016 .
Сім’я, що проживає в приватному будинку, проводить більшість свого часу в таких кімнатах як кухня чи вітальня, та не варто забувати про наявність горища – теж дуже важливого та необхідного куточка в домі, адже ми зберігаємо там стільки необхідних речей: різноманітних матеріалів, інструментів, сезонних речей. Хоч і проводимо ми на горищі не так багато часу, але розуміємо, що без такого «сімейного архіву», нам було б не просто зберігати затишок та порядок в будинку. Щоб облаштувати зручний підйом на горище, нам слід придбати та установити надійні сходи. Та, можливо, у вас є певні будівельні навики і ви роздумуєте, чи не спробувати виготовити сходи на горище своїми руками, щоб не переплачувати за готовий товар. Давайте спробуємо розібратися варто чи не варто самостійно виготовляти сходи на горище у своєму домі і чи це дозволить зекономити.
В мережі Інтернет можна знайти безліч статей та навчальних відео на тему: «Як зробити сходи на горище своїми руками». На які основні завдання слід звернути увагу при виготовленні сходів на горище власноруч? По-перше, слід ретельно розрахувати дистанцію між східцями (якщо недостатня відстань - користуватися сходами небезпечно, а надто велика дистанція зробить підйом на горище некомфортним). По-друге, важливим також є і кут нахилу сходів (що повинен становити 60-70 градусів). По-третє, ми повинні пам’ятати, що навантаження, яке спроможні витримати сходи залежить від міцності всієї конструкції, зокрема від надійності вертикальних та бічних балок. Потрібно підготувати велику кількість:
  • ретельно підібраних матеріалів (метал та деревина);
  • інструментів, таких як спеціальна монтажна піна, набори шурупів та викруток, гайкових ключів, якісний провірений кутомір;
  • дорогої фурнітури – а це пружини, металеві кріплення, пневмомеханізми, поручні, завіси, насадки на ніжки сходів, призначенням яких, є уберегти підлогу від подряпин. 
Тільки використання якісного приладдя допоможе успішно створити якісні сходи на горище своїми руками, що будуть простими і практичними в експлуатації, ергономічними, компактними і також, що дуже важливо, пожежобезпечними (якщо сходи на горище дерев’яні).
Зважаючи на достатньо велику кількість нюансів, з якими зустрічаєшся при самостійному виготовленні сходів на горище, слід зауважити, що величезний асортимент товарів дозволяє обрати покупцям вже готові сходи на горище як за доволі високою ціною, так і більш бюджетний варіант, що підійде для кожного. І при цьому за якість, безпечність та гарантію боятися не варто, про них подбали виробники з багаторічним досвідом. Ваші сходи на горище володітимуть сучасним дизайном, зручністю в користуванні, завдяки наявності ручок та іншої додаткової фурнітури, можлива присутність в люці утеплювача, для зберігання тепла у вашій оселі, особливо якщо горище не утеплюється. 
Отже, можна зробити висновок, що при великому бажанні і наявності необхідного інвентарю, варто спробувати виготовити сходи на горище власними руками. Та слід зауважити, що такі сходи можуть виявитися ненадійними, мати не досконалий зовнішній вигляд, а вартість матеріалів, витрачених на їх створення та постійну потребу в ремонті чи заміні деталей, бути неочікувано високою. Тому, якщо шукати найпростіший і найдоступніший варіант, який гарантуватиме безпеку та довговічність, можна сміливо купляти сходи на горище, підібравши саме той варіант, що влаштує вас своєю якістю та ціною.
 
Продукти:
Дерев'яні сходи на горище Oman Termo Long
2,800 грн
stars rating
Комбіновані сходи на горище Bukwood Compact Metal
2,850 грн
stars rating