Рекомендовані
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Металеві сходи на горище  Fakro LMK
4,445 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Лідери продажу
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Oman Termo
2,350 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK
3,010 грн
stars rating
Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini
2,850 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating

Компактна будова, відмінний дизайн!

Опубліковано о Жовтень 03, 2017 .

Безмежні можливості в галузі сучасного приватного житлового будівництва сприяють оптимізації всієї житлової площі, конструктивному використанню кожного приміщення, а також реалізації оригінальних дизайнерських втілень. Таким чином в результаті можна сміливо експериментувати з ексклюзивними інтер’єрами, комбінуванням різноманітних стильових напрямків, варіативністю допоміжних засобів, аксесуарів тощо.

В цьому контексті варто згадати доволі поширену тенденцію сьогодення, яка має відношення до житлового будівництва. Не секрет, що сьогодні дуже часто наявні горищні склади активно перевтілюють на комфортабельні й максимально придатні до життя мансардні куточки. Приміщення у верхній частині приватного житла часто перекомплектовують під практичні й водночас багатофункціональні та вигідні вітальні, спальні, кухні, їдальні, санвузли, робочі офіси, бібліотеки, невеличкі тренажерні чи кімнати для занять йогою, фітнесом тощо.

У подібних будівельно-ремонтних сценаріях дуже важливо добре продумати кожен крок, кожну деталь. Тут варто наголосити на процесах типу грамотної теплоізоляції верхнього сегменту приватного будинку зі скошеною покрівельною структурою, реалізації ефектного і водночас практичного дизайну мансарди відповідно до експлуатаційного навантаження.

Поза тим, суттєву роль для забезпечення комфорту й затишку під час регулярного перебування в оформленому мансардному куточку відіграє втілення безпечного, спрощеного та легкого підйому до виняткового житлового приміщення під дахом. У подібних випадках особлива увага звертається на модернізовані розкладі, розсувні, висувні сходи для полегшеного доступу як до укомплектованої й умебльованої мансарди, так і до горищного приміщення у форматі складу будь-якого господарського, мисливського, рибальського, городнього інвентарю.

Цікаво, що дана категорія надсучасних сходових виробів від перевірених часом і досвідом брендів вважається набагато ефективнішою, вигіднішою та більш практичною, ніж стаціонарні й громіздкі драбини колишнього зразка. Чому?

Перш за все, детальніше розглянемо саму конструкцію та принцип експлуатації горищних драбин старішого та сучасного взірця. Власне, прогресивні будівельні виробники з Європи давно навчилися створювати та рекомендувати забудовникам мансардні сходи з обов’язковим урахуванням легкої ваги, спрощених функціональних умов, а також рухливого й мобільного формату. Відповідно, сходи на горище оман, купити які пропонуємо у каталозі нашого онлайн магазину з акцентом на оптимальну вартість та спрощені умови придбання через інтернет, набагато краще та вигідніше використовувати під час регулярного користування мансардним приміщенням.

У подібних випадках у кожного мешканця чи гостя заміського будинку не виникатиме труднощів у процесі фактичної експлуатації надсучасної драбини рухливого формату. Користувач різної вікової та вагової категорії матиме можливість безперешкодно та просто витягнути якісну драбину, приховану в стельовому отворі, розкласти її до повнометражного виду та здійснити безпосередній підйом до укомплектованої і затишної мансарди чи занедбаного горищного складу.

В процесі замовлення та монтажу горищних сходових конструкцій нового покоління варто також добре придивлятися до сировини, з якої сформована та чи інша модель рекомендованого виробу. Сучасний ринок сходової продукції представлений чималим асортиментом товарів цієї модифікації на основі висококласної деревини (це може бути відмінний сосновий або буковий матеріал) та металу.

Для прикладу, модернізовані й рухливі сходи з дерева, ціна яких вважається доступною на нашому сайті, створюються з урахуванням ретельно відібраного соснового чи букового складу. Тому кожен зацікавлений покупець може бути впевненим на всі сто щодо відмінного та надійного рівня якості пропонованої сходової продукції новітнього зразка.

Надаючи перевагу модерним сходам для зручного доступу до оформленої мансардної кімнати чи практичного складу на горищі, рекомендуємо також ознайомитися з усіма рівнями безпечного функціонування виробами цієї модифікації. Справа в тому, що надсучасні сходи на горищі вирізняються тими позитивними експлуатаційними моментами, якими фактично не володіють колишні стаціонарні саморобні драбини.

Скажімо, всі сходинки загального горищного механізму в обов’язковому порядку оснащені стійкими та ефективними насічками на гумовій базі. Такі елементи являються незамінними у кожній моделі модернізованих драбин горищного формату. Саме спеціальні гумові накладки призначені для того, щоб гарантувати стовідсотковий рівень надійності й безпеки в процесі фактичного користування сходовим виробом.

Небажане ковзання виробу блокується також наявністю гумових насадок, що розміщені по обидва боки кінцівок загального механізму. Завдяки таким допоміжним і незамінним компонентам драбина не буде коливатися під час підйому чи спуску з мансарди. Це гарантує сто відсотків безпеки та впевненості в процесі безпосереднього піднімання.

Крім того, гумові насадки на кінцях всієї дерев’яної, металевої чи комбінованої конструкції функціонують з не менш важливою метою захисту підлоги від згубного дряпання. Відтак основа під ногами у вигляді паркету, плитки, деревини чи лінолеуму в будь-якому випадку залишатиметься у цілісному й презентабельному вигляді, не враховуючи ймовірну частотність чи інтенсивність користування надсучасною горищною драбиною.  

Продукти:
Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Металеві сходи на горище  Fakro LMK
4,445 грн
stars rating