Рекомендовані
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Металеві сходи на горище  Fakro LMK
4,445 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Лідери продажу
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Oman Termo
2,350 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK
3,010 грн
stars rating
Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini
2,850 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating

Кращі пропозиції від європейських авторитетів

Опубліковано о Жовтень 06, 2017 .

Уявімо, що Ви та Ваша сім’я нещодавно заселилися у новенький будинок  недалеко за містом. Приватна двоповерхова новобудова з наявним горищним компонентом зі скошеним дахом, в якому можна організувати комфортабельну й оригінальну мансардну кімнату.

Саме ця ділянка заміської оселі сьогодні все більше користується популярністю серед великого сегменту забудовників, зокрема в ролі багатофункціонального житлового приміщення. Присутність мансардного простору дозволяє вигідно, практично та вдало експлуатувати допоміжні квадратні метри загальної площі будинку. Цей функціональний момент стає особливо актуальним у випадках, коли в приватну будівлю заселяється велика родина.

Тому в процесі планування майбутньої комфортної та ексклюзивної мансарди рекомендується добре продумати й врахувати чимало важливих аспектів, що мають безпосереднє відношення до максимально якісного конструкційного, архітектурного, дизайнерського оформлення житлового простору під дахом.

Серед таких нюансів суттєвим є питання грамотного підходу до організації безпосереднього виходу на мансардну кімнату. Незважаючи на функціональне призначення виняткового куточка у верхній ділянці зі скошеною покрівельною специфікою, завжди знадобиться комфортний, безпечний і простий підйом до ексклюзивного приміщення.

В умовах прогресивної сучасності найчастіше у подібних випадках забудовники послуговуються модернізованими сходовими виробами, які вирізняються чималим переліком плюсів у вигляді, приміром, мобільності, компактності, легкої ваги, найвищого рівня безпеки та простоти під час фактичного користування. Так, купити сходи на горище новітнього зразка, що відповідають всім нормам та вимогам європейського формату, можна у нашому інтернет магазині з акцентом на демократичну вартість та полегшені умови придбання в онлайн режимі.

Новітній ринок будівельної індустрії пропонує охочим реципієнтам великий вибір добірних сходових механізмів, які можуть мати різноманітний та доволі ефектний зовнішній вигляд, інакші способи безпосередньої експлуатації, різну сировинну похідну та широкий діапазон цін.

Наприклад, якщо майбутня мансарда планується в якості спальні, приміщення для прийому гостей чи домашнього кабінету для роботи, можна замовляти й монтувати висококласні дерев’яні сходи, Львів, ціна яких вважається у нас дуже вигідною для зацікавлених покупців.

Даній категорії сходової продукції нового покоління властива відмінна якість дерев’яного матеріалу, просте й безпроблемне встановлення всієї конструкції, легке і зрозуміле користування, дотримання всіх необхідних норм безпечної, ефективної, довговічної експлуатації.

У більшості випадків мансардні драбини з дерева виробляються на базі дбайливо відібраного матеріалу сосни і бука, який в обов’язковому порядку попереднього тестується на потрібні вимоги якості й безпечного функціонування. Таким чином складні дерев’яні горищні сходи майстерно поєднують у своїй структурі найкращу сировину, найсучасніший столярний принцип поєднання всіх частин в стійку загальну конструкцію, що оригінально називається як «ластівчин хвіст».

Звернемо увагу, що дерев’яні сходи для виходу до укомплектованого мансардного куточка чи зручного складу на горищі являються доволі вигідною пропозицією для облаштування підйому як у приватних заміських оселях для постійного проживання, так і в затишних невеликих будиночках на кшталт дач. Адже ця категорія будівельних товарів якомога краще поєднує в собі демократичну ціну, сировинну базу високого класу, швидкісне встановлення, тривалий термін продуктивного і безпечного функціонування.

Прикрашати доступ до виняткового мансардного куточка можна також з допомогою компактних горищних конструкцій на основі ретельно відібраного та перевіреного металу. Сходові засоби цієї модифікації характеризуються підвищеним рівнем міцності, ексклюзивними дизайнерськими пропозиціями, безпечною і довговічною експлуатацією у початковому презентабельному стані.

Мансардні драбини на високоякісній металевій основі можуть функціонувати за принципом розкладання або розтягування загального механізму. Перший варіант користування вважається більш розповсюдженим, тобто коли драбина поступово, секція за секцією, розкладається до готового повноцінного вигляду. Зазвичай такі сходи передбачають у своєму складі наявність від двох до чотирьох рівноцінних частин, які легко складаються, ховаючись назад у стельовій ділянці.

Другий модельний різновид має іншу назву розсувних або ножичних сходів на металевій базі. Їм властива оригінальність, принцип тиснення гармошки під час розтягування всієї конструкції, високий рівень якості металу. Такими мансардними драбинами можна вдало підкреслити приватне житло у виняткових стилях, приміром, лофта чи мінімалізму.     

Продукти:
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK
3,010 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Розсувні сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Комбіновані сходи на горище Oman Stallux
2,850 грн
stars rating