Рекомендовані
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Металеві сходи на горище  Fakro LMK
4,445 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Лідери продажу
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Oman Termo
2,350 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK
3,010 грн
stars rating
Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini
2,850 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating

Спрощений доступ до горища

Опубліковано о Грудень 20, 2017 .

Сучасний ринок будівельної сфери рекомендує цільовій аудиторії чималий вибір модернізованих горищних конструкцій, з допомогою яких з’являється можливість швидко і безпечно підніматися до верхньої ділянки власного житлового помешкання. Позитивним являється той факт, що надсучасні сходи на горище – Львів, а саме відомі львівські представники перевіреної часом і досвідом будівельної продукції виробляють та розповсюджують якісні драбини рухливого формату – характеризуються чималим переліком експлуатаційних переваг.

Отже, чому в умовах насиченого сьогодення доцільно надавати перевагу новітнім виробам цієї категорії? Про плюси та функціональні особливості сходів нового покоління детальніше поговоримо у статті.

Перш за все, пропонуємо звернути увагу на загальний принцип роботи будівельної продукції цього різновиду. Річ у тім, що модернізованим мансардним сходам властива відносно легка вага та мобільність. Дана характеристика суттєво відображається на чи не найважливіших засадах якості, зручності, безпеки в процесі фактичного користування товаром.

Для співставлення та якомога чіткішого визначення цієї переваги порівняємо надсучасні вироби із саморобними екземплярами колишнього зразка. Наприклад, модерні оман, буквуд чи факро сходи, ціна яких зафіксована на сторінках нашого інтернет магазину, вирізняються набагато легшою та компактнішою структурою, ніж драбини минулого формату.

У цьому контексті акцентуємо також на питанні мобільності. Якщо старі горищні механізми не можна стиснути до мінімальних параметрів і приховати з поля зору, то з сучасними моделями драбин це можна зробити дуже швидко й легко. Тому якщо виникає бажання та необхідність горищні сходи купити недорого з обов’язковим урахуванням хорошого ступеня якості, пропонуємо завітати до каталогу нашого онлайн магазину та вибрати найбільш оптимальну модель виробу.

Загалом рухливість, мобільність та щільність мансардних сходових засобів нового покоління від перевірених часом і досвідом європейських будівельних компаній досягається завдяки загальній будові та модернізованим принципам полегшеного функціонування. Що мається на увазі?

Насамперед, мова йде про новітню столярську технологію під назвою «хвіст ластівки», яка міцно та надійно компонує в собі весь робочий механізм. Таким чином завдяки відмінній тривкості гарантується стовідсотковий рівень безпечного і легкого користування, незважаючи на віковий чи ваговий показник споживача.   

Далі варто акцентувати на наявності ексклюзивного компонента на кшталт спеціальної кришки люка. Її наявність забезпечує рухливість та можливість швидкого приховування всієї конструкції в отвір у стелі. Погодьтеся, дуже зручно й вигідно облаштовувати приватний будинок з присутнім мансардним сектором з використанням якнайкращого виходу у форматі таких модерних драбин. Адже коли виникатиме потреба (оптимізувати кімнатний простір, прибрати з поля зору зайві побутові деталі), можна без зайвих труднощів моментально скласти мобільний сходовий пристрій та надійно закріпити його у стельовій площині.

Принагідно зазначимо, що люкову кришку виготовляють на базі високоякісної та ретельно відібраної деревини, надаючи згодом забарвлення, наприклад, білого або пісочного. Майстри-виробники модернізованих драбин грамотно продумали функціональні можливості кришки. Тобто якщо є бажання чи потреба підігнати даний елемент під відповідні смакові уподобання забудовника чи дизайнерські тонкощі кімнати, люкову кришку можна без особливих клопотів перефарбувати у необхідний колір.

Купувати й встановлювати надсучасні мансардні драбини мобільного формату вигідно ще й тому, що такі вироби створюються з обов’язковим дотриманням всіх норм, правил техніки безпеки. Для прикладу, всі сходинки загальної конструкції оформляються спеціальними гумовими накладками. Відтак у процесі реального користування драбиною людина ставатиме на кожну наступну сходинку впевнено, не переймаючись за небажане ковзання стопи.

Поза тим, резиновими наконечниками оснащені кінці загального механізму. Цей момент неабияк впливає на якість, безпеку і простоту функціонування мансардних сходів. Наконечники вдало блокують хитання пристрою з боку в бік, а також попереджають негативні наслідки активної експлуатації у вигляді, скажімо, дряпання основи під ногами (паркет, лінолеум, плитка тощо).

Продукти:
Металеві сходи на горище  Fakro LMK
4,445 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating