Рекомендовані
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Металеві сходи на горище  Fakro LMK
4,445 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Лідери продажу
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Oman Termo
2,350 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK
3,010 грн
stars rating
Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini
2,850 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating

Які сходи підійдуть для заміського будиночка

Опубліковано о Січень 10, 2018 .

З допомогою швидкого розвитку інноваційних технологій, удосконалення різноманітних методів та способів формування продукції з підвищеними експлуатаційними вимогами на сучасний ринок будівельної сфери постачаються сходові механізми для покращеного виходу до верхнього сегменту приватного помешкання чи оселі дачного формату.

Тому якщо перед Вами постало завдання придбати й встановити зручну, компактну й ергономічну драбину у власному будиночку за містом, тоді перед безпосередньою купівлею рекомендуємо більш детально ознайомитися з широким асортиментом прогресивних, покращених та економічно вигідних сходів нового покоління.

Справа в тому, що сучасні дерев’яні, комбіновані чи металеві конструкції володіють чималим спектром позитивних функціональних характеристик. З допомогою удосконаленій технологій ефективної і довговічної експлуатації, застосуванню найкращої сировини, ретельно відібраної і перевіреної на відповідний рівень якості, кожен охочий реципієнт матиме унікальну можливість замовити й вмонтувати горищні сходи, які найбільш оптимально вписуватимуться у загальний інтер’єр конкретного дачного будиночка.

У ситуаціях, коли необхідно грамотно укомплектувати вихід до горищного складу або комфортабельної мансардної кімнати, зокрема в помешканнях для тимчасового проживання на кшталт дач, осель відпочинкового типу, можна обійтися простішими та дешевшими моделями драбин. Оскільки такими мансардними сходами будуть користуватися не надто регулярно, в процесі купівлі й реалізації товару важливо вдало поєднати оптимальну вартість, хороший рівень безпеки, а також не менш важливі аспекти практичності, ергономічності.

Для прикладу, звернемо увагу на досить-таки затребувану модель сходів для зручного виходу на горище категорії факро lwk plus. Нею оптимально облаштовувати доступ до складського горища чи мансардної спальні, вітальні на дачі, тому що даний різновид будівельної продукції (подібно іншим сходовим засобам нового покоління, що представлені на нашому сайті) вирізняється рядом наступних експлуатаційних переваг.

По-перше, сировинна похідна. Горищний механізм цієї модифікації від популярного в усій Європі та поза її межами польського бренду виробляється з урахуванням високоякісного соснового матеріалу. Цікаво знати, що перед фактичною реалізацією деревини її в обов’язковому порядку тестують на необхідний показник якісного й безпечного функціонування. Для цього відомий будівельний бренд послуговується інноваційними технологічними рішеннями, перевіреними методиками, що відповідають усім нормам, вимогам європейського взірця.

Коли мова йде про укомплектування дачного будиночка, тоді цілком достатньо купувати, приміром, прості й практичні мансардні драбини на базі якісної деревини. Річ у тому, що будівельні товари цієї категорії характеризуються компактністю, доступною ціною, невибагливим дизайном, який дуже вигідно підкреслюватиме відпочинкову атмосферу дачного заміського будиночка.

Звернемо також увагу на врахування потрібних деталей. Зазвичай модернізовані мансардні драбини на базі дерев’яної, металевої сировини чи правильного поєднання цих матеріалів передбачають у своїй загальній структурі частини у вигляді люкової кришки, дерев’яного короба, стійких сходинок, які міцно приєднуються до направляючих.

Поза тим, залежно від модельної варіації, до складу мансардних сходів може також входити металевий поручень, виконаний переважно у червоному кольорі, а ще – спеціальні гумові насадки, якими покриваються кінці драбини. Такі захисні компоненти слугують для попередження небажаного ковзання загального пристрою в процесі його фактичної експлуатації. Наконечники попереджають негативні наслідки на кшталт дряпання підлоги, що дуже важливо, зокрема у випадках, коли драбиною користуються часто.   

Наступний момент – спосіб компонування всіх елементів. Сходова продукція, яка представлена на сторінках нашого інтернет магазину, створена на основі застосування високоефективного методу скріплення окремих частин у загальну конструкцію. Цей метод називається «хвіст ластівки». Він дозволяє формувати по-справжньому міцну, стійку, компактну драбину, що в обов’язковому порядку відповідає всім рівням якості й безпечного, довговічного функціонування.

Принагідно зазначимо, що більшість моделей модернізованих сходів для полегшеного підйому на горище чи оформлену мансардну кімнату враховують наявність двох, трьох і навіть чотирьох окремих сегментів. Залежно від різновиду драбини, такі сегменти можуть легко й безперешкодно складатися й розкладатися до повнометражного формату.

Важливою є також компактність та «невидимість». Саме новітні сходи мансардного типу являються дуже зручними й вигідними в контексті оптимального укомплектування дачного будинку. Адже завдяки грамотно продуманій рухливій конструкції такі драбини можна легко й без зайвих труднощів приховувати в стельовий отвір, приховуючи механізм від сторонніх поглядів, не завантажуючи кімнатний простір зайвими громіздкими елементами.

Продукти:
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK
3,010 грн
stars rating
Алюмінієві сходи на горище  Oman Alu profi
5,200 грн
stars rating