Рекомендовані
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Металеві сходи на горище  Fakro LMK
4,445 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Лідери продажу
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Oman Termo
2,350 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK
3,010 грн
stars rating
Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini
2,850 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating

Вибираємо драбину відповідно до стилю мансарди

Опубліковано о Лютий 12, 2018 .

Якщо у Вашому заміському будинку присутня особлива верхня частина зі специфічною скошеною будовою покрівлі, з’являється чудова можливість перевтілити її під винятковий затишний мансардний куточок. Використання колишнього занедбаного складу на горищі в ролі повністю придатної для постійного проживання кімнати допоможе конструктивно доповнити будинок допоміжним багатофункціональним приміщенням.

Враховуючи швидкі темпи розвитку інноваційних технологій, глобального розширення дизайнерських ідей, будівельних стандартів, можна видозмінити горищний простір на чимало унікальних, комфортабельних варіацій мансарди.

Для прикладу, сьогодні забудовники часто перевтілюють верхню ділянку приватного житла на ексклюзивні й водночас практичні вітальні, бібліотеки, дитячі, домашні офіси, відпочинкові зони будь-якого спрямування, невеликі й зручні кінотеатри, тренажерні, оранжереї і навіть бані, басейни тощо. Варіантів безліч! Головне – знати й вдало втілити власні дизайнерські бажання з обов’язковим урахуванням необхідних будівельних норм, правил і стандартів.

Скажімо, у цьому контексті важливо грамотно реалізувати зручний і безпечний доступ до мансарди. В такому разі знадобляться висококласні сходи горищні, купити які рекомендуємо на нашому сайті з акцентом на перевірену якість та демократичну ціну. Залежно від стилю кімнати у верхньому секторі приватного будинку можна без зайвих труднощів підбирати відповідні варіації мобільних і комфортабельних драбин нового покоління.

На щастя, сучасна будівельна галузь пропонує зацікавленим споживачам чималий асортимент сходової продукції новітнього взірця. Таким чином, кожен, навіть найбільш вибагливий покупець, матиме чудову можливість придбати й встановити максимально зручний, оригінальний та спрощений вихід до мансардного приміщення.

Приміром, для унікальних куточків у верхній ділянці заміської оселі зі специфічною скошеною покрівельною структурою у стилях мінімалізму, лофту чудово підходитимуть модернізовані горищні розсувні сходи, ціна яких являється цілком оптимальною у каталозі нашого онлайн магазину. Справа в тому, що надсучасні сходові механізми розсувного формату виробляються на базі висококласного металевого матеріалу.

Сировину в обов’язковому порядку покривають спеціальними порошковими фарбами, які є безпечними для здоров’я користувачів та функціонують з метою стабільного й довговічного захисту конструкції від небажаного впливу навколишнього середовища, дряпання.

Поза тим, сходи цієї категорії характеризуються неперевершеним і винятковим зовнішнім виглядом. Задумка дизайнерів сприяє вдалому підкресленню оригінальності, вишуканості кімнатного простору, в якому встановлені модернізовані ножичні сходи нового покоління від популярних європейських будівельних брендів.

У тих ситуаціях, коли мансардна спальня, вітальня, бібліотека, робочий кабінет, кухня, їдальня планується у стилях на кшталт селянського, кантрі, шале, провансу, тоді, ймовірно, найкраще підійдуть дерев'яні сходи, ціни на які зафіксовані на сторінках нашого сайту. Оскільки для зазначених архітектурних стилів притаманні простота, комфорт, зручність, практичність, а також поширене застосування деревини у меблях, загальному оформленні кімнати під дахом, тому сходові конструкції згаданої категорії вважатимуться найбільш оптимальним варіантом.

Хоча, звісно, все залежить від конкретних смакових уподобань, фінансових можливостей клієнта. Саме тому ми пропонуємо великий асортимент мансардних сходів, який враховує різноманіття сировини, модельного виду, принципів експлуатації, аби в кінцевому результаті задовольнити запити кожного покупця!  

Продукти:
Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Oman Termo
2,350 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWS Plus
2,555 грн
stars rating