Рекомендовані
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Металеві сходи на горище  Fakro LMK
4,445 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Лідери продажу
Декоративна планка Fakro LXL-PVC
485 грн
stars rating
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Oman Termo
2,350 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK
3,010 грн
stars rating
Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini
2,850 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Металеві сходи на горище Fakro LST
6,360 грн
stars rating
Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating

Кращі сходові засоби від перевірених компаній

Опубліковано о Лютий 19, 2018 .

Для того щоб якісно та ефективно облаштувати верхню ділянку приватного житлового помешкання з винятковою скошеною покрівельною будовою, рекомендується послуговуватися зручними і практичними сходами нового покоління. Сучасний ринок будівельної сфери наповнений широким асортиментом драбин найрізноманітнішої конфігурації, з допомогою яких з’являється чудова можливість облаштувати горищне приміщення у найбільш ефективний та вигідний спосіб.

Для прикладу, модернізовані горищні сходи fakro, купити які пропонуємо у нашому інтернет магазині з обов’язковим акцентом на доступній вартості і спрощених умовах замовлення в режимі «онлайн», вирізняються компактністю, швидкісним монтажем та довготривалим терміном продуктивного функціонування.

Зазначені будівельні вироби від популярного польського бренду Факро, як і решта товарів цієї категорії, що представлені на сторінках нашого сайту, характеризуються позитивними експлуатаційними параметрами. Переваги полягають, перш за все, у застосуванні ретельно вибраної та перевіреної дерев’яної або металевої бази.

Відтак, якщо виникає потреба, скажімо, купити драбину алюмінієву для оформлення зручного, безпечного, полегшеного доступу до комфортабельної мансардної кімнати чи горищного складу, рекомендуємо надавати перевагу удосконаленим технологічним рішенням та продукції новітнього зразка. Чому?

Справа в тому, що модернізовані сходи на горище являються покращеними виробами, завдяки яким можна легко і швидко піднятися до укомплектованого мансардного куточка і так само просто спускатися вниз. Покращеними вони вважаються через обов’язкове врахування всіх будівельних норм, правил, стандартів європейського взірця. Таким чином, на ринок сучасної будівельної індустрії потрапляють сходові механізми легкої ваги, компактної та ергономічної будови, якими без зайвого клопоту можуть користуватися мешканці і гості будинку, незважаючи на віковий чи ваговий критерій.

Якщо Вам необхідно організувати практичний і безпроблемний вихід до реорганізованого мансардного приміщення чи складського горища у власному житловому помешканні або дачі, пропонуємо купити розкладну драбину на горище. Річ у тому, що виробам цієї категорії притаманна мобільність, рухливість, застосування виключно якісної сировини з можливим урахуванням допоміжних металевих елементів.

Більшість моделей удосконалених мансардних драбин передбачають у своєму складі наявність утепленої кришки люка, яка оформляється нашаруванням термічної ізоляції вздовж всього периметру. Залежно від моделі сходів товщина такого прошарку може варіюватися від 26, 36 до 66 міліметрів.

Поза тим, сучасна будівельна галузь пропонує зацікавленим покупцям легкі й компактні горищні сходи на дерев’яній основі без утеплювального шару у конструкції люкової кришки. Вироби зазначеного різновиду особливо актуальні у випадках, коли необхідно організувати зручний і полегшений підйом до горищного складу, зокрема у заміських будиночках дачного типу. Такі драбини коштують дешевше, а якість відповідає усім вимогам довговічного і стабільного функціонування європейського зразка.

Натомість якщо виникає потреба і бажання пофантазувати зі стилями, можна придбати й встановити модерну драбину розсувного формату. Вона має вигляд ефектної металевої конструкції, яка працює за принципом стискання гармошки. Даний сходовий механізм ще називають по-іншому ножичним виробом. Він чудово підкреслить всі переваги й вишуканість кімнатного простору у стилях мінімалізму, loft.

Продукти:
Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe
4,450 грн
stars rating
Алюмінієві сходи на горище  Oman Alu profi
5,200 грн
stars rating
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWS Plus
2,555 грн
stars rating